O nas

Firma MLV działa w segmencie sieci wod.- kan.- gaz. W naszej ofercie znajduje się asortyment pozwalający w pełni wyposażyć państwa firmę w materiały niezbędne do sprawnego przeprowadzenia każdej budowy. Współpracujemy z wiodącymi producentami na rynku polskim i europejskim. Kompleksowe podejście do tematu oraz sprawna realizacja zleceń pozwoliły nam w krótkim czasie uzyskać zaufanie firm będących od lat czołowymi wykonawcami sieci gazowych oraz kanalizacyjnych w rejonie Małopolski oraz Górnego Śląska. Wszystkie sprzedawane przez Nas produkty posiadają atesty, deklaracje oraz spełniają wymogi zawarte w polskich normach.

Wychodząc naprzeciw nowym technologiom staramy się sukcesywnie poszerzać nasz asortyment wdrażając nowoczesne produkty i rozwiązania techniczne pomagające naszym klientom sprawniej i taniej realizować procesy inwestycyjne.

Dewizą naszej działalności jest nawiązywanie oraz utrzymywanie trwałych, opartych na wzajemnym zaufaniu, relacji partnerskich z naszymi kontrahentami.

Od 2013 nasza firma prowadzi również na terenie Krakowa i małopolski kompleksowe usługi serwisowe w trybie pracy 24h/dobę 7 dni w tygodniu. W tej dziedzinie współpracujemy min. z dużymi sieciami handlowymi, takimi jak Alma Market.

Dzięki współpracy z wyszkolonymi fachowcami, od 2014, nasza oferta poszerzyła się o wykonywanie prac związanych z monitoringiem oraz czyszczeniem kanalizacji zarówno na obiektach handlowych jak i w pracach zewnętrznych. Obszar naszych działań obejmuje województwa małopolskie, śląskie oraz podkarpackie.

Od 2015 poszerzamy dla Państwa zakres wykonywanych usług o wykonywanie prac przewiertowych za pomocą urządzenia